INFUzja Lokalnie 2.0 to cykldwudniowych konferencji naukowo-szkoleniowych, w którym skutecznie i przystępnie łączymy teorię z praktyką. Spotkania odbywają się w całej Polsce, dzięki czemu każdy, kto chciałby dowiedzieć się więcej o aktualnych standardach postępowania bądź podzielić się doświadczeniami, może wziąć udział w wykładach prowadzonych przez uznanych specjalistów z różnych ośrodków w kraju.
Wychodząc naprzeciw Waszym potrzebom, stworzyliśmy również możliwość uczestniczenia w unikatowych,kameralnych warsztatach szkoleniowych.
Bardzo ciekawe wykłady, bez zbędnego przynudzania. Spora dawka wiedzy, wykładowcy mówiący z pasją. Polecam każdej osobie, która chce się rozwijać i doskonalić swoje kompetencje.
Połączenie teorii z praktyczną wiedzą prowadzących – super! Tak powinno wyglądać każde szkolenie.
Super cykl obejmujący zagadnienia, których niestety nie przewiduje nasz nieidealny program studiów, a powinien! A wykładowców opowiadających z taką pasją, słuchało się z chęcią nawet późnymi godzinami po ciężkich dniach.
Na szkoleniach organizowanych przez PTPI stawiamy nie tylko na jakość merytoryczną i techniczną, ale także na autentyczną interakcje z Uczestnikami.
Symulacje połączone z przekazywaniem naszych doświadczeń pozwalają na rozwiązanie wielu wątpliwości, a przede wszystkim na realne przygotowanie do wykonywania ćwiczonych procedur w sposób świadomy – ze wszystkimi zaletami i wadami proponowanych rozwiązań.
Podczas naszych szkoleń przekazujemy teoretyczną wiedzę, mapujemy naczynia żylne według protokołu RaPeVa, przeprowadzamy kaniulacje różnymi technikami (aby każdy mógł wybrać i łączyć te, które dają mu największy odsetek skutecznych prób) z wykorzystaniem różnorodnego sprzętu, a każde szkolenie wieńczy symulacja wysokiej wierności.
Polskie Towarzystwo Pielęgniarstwa Ratunkowego poleca nasze kursy!
Kurs: Dostępy naczyniowe: kaniulacja i prowadzenie infuzji
“Kurs dla: pielęgniarek i pielęgniarzy, ratowników medycznych i ratowniczek medycznych, położnych, lekarek, lekarzy i studentów przygotowujących się do pracy.
Szczególnie jeśli jesteś “starym wyjadaczem” i wydaje ci się, że o “wenflonach” wiesz już wszystko.
Konieczne dla tych, którzy są na początku swojej przygody z kaniulacją.
Kurs na bardzo wysokim poziomie! Merytoryka, sprzęt, materiały, wiedza i podejście instruktorów. Tego nam potrzeba. Bardzo mocno polecamy!”
List powitalny
Pielęgniarstwo infuzyjne: czas na rozwój!
Pielęgniarstwo infuzyjne, chociaż nie istnieje w powszechnie obowiązujących aktach prawnych, programach kształcenia i wymaganiach zawodowych do sprawowania opieki w tym obszarze to dotyczy każdej pielęgniarki, każdego pielęgniarza, każdego profesjonalisty sprawującego opiekę nad pacjentem, który wymaga terapii dożylnej.